Pseudotropheus Pseudotropheus

Pseudotropheus demasoni

Pseudotropheus demasoni (псевдотрофеус демасоні) — вид риб родини цихлових. У природних умовах є ендеміком озера Малаві.

Pseudotropheus demasoniПсевдотрофеус демасоні — ендемік озера Малаві. Мешкає біля прибережних скель та кам'янистих осипів берегів озера на глибині 3-4 м на території Танзанії.

Детальніше: Pseudotropheus demasoni

Pseudotropheus elongatus

Pseudotropheus elongatus (псевдотроф елонгатус) — вид риб родини цихлових. У природних умовах є ендеміком озера Малаві, відноситься до групи Мбуна.

Pseudotropheus elongatusПсевдотроф елонгатус добре відрізняється від інших видів групи Мбуна більш струнким та витягнутим тілом (звідки і походить назва виду). У природних умовах досягає 9,5 см у довжину, в акваріумах — 9-10 см.

Детальніше: Pseudotropheus elongatus

Pseudotropheus

Псевдотрофеуси (Pseudotropheus) — риби цього роду мешкають у оз. Малаві (Ньяса), яке розташоване на сході Африки. Відносяться до групи "Мбуна", що буквально означає "житель скель". Ця назва точно описує спосіб життя цих цихлід, які живуть серед підводних скель на мілководді, на відміну від групи "Утака", що плавають у товщі води.

Детальніше: Pseudotropheus