Bujurquina mabelae

Ареал

Bujurquina mabelae відома з різних місць у дренажах рр. Ітенес (Río Iténez) і Маморе (Río Mamoré). Ці дренажі є важливими притоками р. Мадейра (Río Madeira), яка впадає в басейн Амазонки.

Опис

Відсутність явного статевого диморфізму. Голова трохи ширше вентрально, ніж дорсально. Тіло глибше, ніж у Bujurquina beniensis, бічний профіль більш опуклий дорсально, ніж вентрально. Спинний профіль голови висхідний, прямий від кінчика морди до заднього краю орбіти, прямий з невеликим нахилом догори до вставлення спинного плавника; основа спинного плавника висхідна, опукла приблизно до 5-го хребта спинного плавника, опукла вниз до кінця м’якого спинного плавника. Спинний і черевний профіль хвостового стебла прямий до основи хвостового плавника. Вентральний профіль голови опускається, злегка опуклий від нижньої губи до вставлення тазового плавника, прямий до вставляння анального плавника, висхідний анальний плавник злегка опуклий. Щелепи рівновеликі, губи тонкі. Рот маленький, верхня щелепа не досягає вертикальної лінії від переднього краю орбіти.

Спинні колючки збільшуються в довжину від 1-го до 4-го. Решта спинних шипів відносно однакові за розміром. Створки шипів спинного плавника загострені або злегка закруглені. Спинний плавець м’який, злегка розширений, загострений, зазвичай досягає третини-половини довжини хвостового плавника (п’ятий і шостий за довжиною промені). Анальний плавець загострений, з третім і четвертим за довжиною променями, що досягають однієї третини довжини хвостового плавника. Хвостовий плавець усічений, симетричний. Грудний плавець довгий, досягає місця анального плавника, з четвертим і п’ятим за довжиною променями. Черевний плавець трикутний, перший промінь витягнутий у вигляді нитки, досягає перших шипів анального плавника.