Bujurquina beniensis

Ареал

Bujurquina beniensis відома з місцевостей у стоці р. Бені (Río Beni), основної притоки р. Мадейри (Río Madeira), басейн Амазонки.

Опис

Відсутність явного статевого диморфізму. Голова трохи ширше вентрально, ніж дорсально. Тіло помірно видовжене, бічний профіль більш опуклий дорсально, ніж черевно. Спинний профіль голови висхідний, прямий від кінчика морди до заднього краю орбіти, опуклий до вставлення спинного плавця; основа спинного плавника висхідна, опукла приблизно до 4-ї ості спинного плавця, опукла вниз до кінця м’якого спинного плавника. Спинний і черевний профіль хвостового стебла прямий до основи хвостового плавника. Вентральний профіль голови опускається вниз, злегка опуклий від нижньої губи до перешийка, злегка увігнутий на перешийку, опуклий до вставлення тазового плавця, прямий до вставлення анального плавця, висхідний анальний плавник злегка опуклий. Щелепи рівновеликі, губи товсті. Рот маленький, верхня щелепа не досягає вертикальної лінії від переднього краю орбіти.

Спинні колючки збільшуються в довжину від 1-го до 4-го. Решта спинних колючок приблизно однакового розміру. Створки шипів спинного плавника загострені або злегка округлі за формою. М’який спинний плавець злегка розширений, загострений, зазвичай досягає від третини до половини довжини хвостового плавника (четвертий і п’ятий за довжиною промені). Анальний плавець загострений, з третім і четвертим за довжиною променями, що досягають від третини до половини довжини хвостового плавника. Хвостовий плавець усічений, симетричний, зі спинним і черевним променями, які можуть утворювати подовжені нитки. Грудний плавник короткий, не досягаючи анального плавника, з четвертим і п’ятим за довжиною променями. Черевний плавець трикутний, перший промінь витягнутий у вигляді нитки, досягає перших шипів анального плавника.