Andinoacara cf. pulcher sp. “Venezuela”

Andinoacara cf. pulcher sp. “Venezuela”

Ареал

Північно-східна Венесуела (Venezuela), поблизу Ель-Рікон (El Ricón) і Лос-Арройос (Los Arroyos).

Згадується у статті 2009 року “Phylogeny of the Neotropical cichlid fish tribe Cichlasomatini (Teleostei: Cichlidae) based on morphological and molecular data, with the description of a new genus” (Філогенез неотропічного цихлідного племені риб Cichlasomatini (Teleostei: Cichlidae) на основі морфологічних та молекулярних даних, з описом нового роду).

Журнал Zoological Systematics and Evolutionary Research (Зоологічна систематика та еволюційні дослідження), том 47, не вдалося отримати фотографії або опис цихліди (Musilová, Zuzana & Oldrich Rican & J. Novák. 2009.)

Утримання

Якщо ви не тримаєте цих риб у великому акваріумі (1 метр або більше), то найкраще їх тримати як одну рибу або як пару. Чим старша риба, тим агресивнішою та територіальнішою вона стає, і з’їсть будь-яку рибу, яка достатньо маленька, щоб поміститися в їхній рот.

На відміну від деяких споріднених риб комплексу A. rivulatus, комплекс A. pulcher відносно слухняний і більш сумісний з іншими рибами та меншими акваріумами.

Ці риби не підходять для стандартного спільного акваріума.

Всеїдна риба, їх, як правило, легко годувати. Рекомендується годувати ціхлідними паличками високої якості як основною їжею, а також регулярно згодовувати живі та заморожені продукти, такі як дощові черв’яки, креветки, мідії та інші подібні продукти. Рослинні продукти, в тому числі горох, шпинат, також повинні складати хорошу частку в раціоні. Продукти з високим вмістом білка, такі як яловиче серце та інше червоне м’ясо, не рекомендовані.

Ця цихліда темніша за Andinoacara pulcher з Тринідаду, але вирощування риби однакове. Вони також не мають яскравішого оранжевого спинного шва.

Джерела